• |
ide | kryesore

FOTO+16/ Roza Lati çmend rrjetet sociale me imazhet e fundit

Arkiva, F1, Stil

Moderatorja Roza Lati ka publikuar disa foto mjaft provokuese në rrjetet sociale.

Ajo është shfaqur në një vaskë me shkumë e veshur me të brendshme.


Lati e ka etiketuar këtë set fotografik si “Bilionaire” dhe nuk mungon shfaqja e jete luksoze.

Nuk dihet cili ka qenë ideatori i këtij seti fotografik, por ai ka pushtuar rrjetet sociale. ©LAPSI.al

6 Comments

  1. Kurve e kaluar karakurves me keq se e ema me bej mama te ngjaj i thone
    A kina ropt ku tikesh mbetsh ne ndonje hu gardhi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.