• |
ide | kryesore

Kanye West nuk dëshiron të ketë fëmijë me Irina Shayk

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Kanye West është përfolur së  fundmi në  media për romancën e tij me modelen Irina Shayk.


Burime të afërta me çiftin e ri kanë treguar për TMZ se Kanye dhe Irina kanë qenë së bashku për muaj dhe kanë filluar lidhjen që prej ceremonisë përkujtimore për DMX. Gjithashtu burimet kanë  treguar se momentalisht reperi  po shijon lidhjen e re por nuk ka plane për fëmijë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu