• |
ide | kryesore

Sfilata para parlamentit, Blerina Gjylameti gafë me veshjen

-Instant, F1, Paparazzi

Si një grua në karrierrë Blerina Gjylameti, ndonëse u bë nënë e një djali në fund të nëntorit të shkuar e rinisi menjëherë aktivitetin e politik. Ajo mori pjesë në kuvend dhe në fushatën që sapo përfundoi. Por ndonëse deputetja socialiste iu kthye shpejt normalitetit pas lindjes, trupi ka rregulla të ndryshme nga ato të ambicies politike. Dhe shenjat e shtatzanisë dukeshin ende në siluetën e deputetes, në paraqitjen e saj të sotme në parlament.Ato i bënte edhe me të dukshme sfida për tu veshur si vajzë e re në paradën e konkurencës që zhvillohet çdo javë para hyrjes së kuvendit. Çdo konsulent imazhi do i këshillonte znj Gjylamenti ose të rifillojë urgjentisht palestrën ose të të paraqitet me rroba që nuk qëndrojnë ngjitur pas trupit, sepse shenjat e shtatzanisë i ka ende prezente.

©Lapsi.al

5 Comments

  1. Ky është një shkrim idiot. Nuk keni pse merreni me zonjën në fjalë apo me barkun e saj. Ka gjëra shumë më serioze me të cilat mund të merreni me këtë qeveri apo edhe me atë që ka qenë para saj apo që do të vijë pas këtyre që janë sot në pushtet. Nuk keni me çfarë të mbushni faqet apo doni klikime!? Turp!

  2. Po ato jane femra kariere normalisht qe do merren ata i vene ne dukje se ndosht vete apo shoket e partis nuk u ka rene sy ose nuk duan ti thone

  3. Sesi u shnderrua kjo cope mishi ne subjekt shkrimesh (qofte dhe negative) ky mbetet mister. Kjo eshte teresisht e ceket dhe pa asnje lloj aftesie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu