• |
ide | kryesore

Aksident në Llogara, tre të plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Qafën e Llogarasë. Sikurse shihet edhe nga pamjet e siguruara nga Argjirolajm.net  në aksident është përfshirë një fugon, i cili është përmbysur. Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes thonë se fugoni nga pakujdesia ka dalë anës rrugës duke goditur një gur dhe më pas është përmbysur. Brenda në mjet kanë qenë tre persona të cilët kanë marrë plagë të lehta. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar shërbimet e policisë dhe janë duke punuar për zbardhjen e plotë të tij.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu