• |
ide | kryesore

Video/ Lloris me grusht Danilos: penalltia e Ronaldos i jep avantazhin Portugalisë

-Instant, Sport, Video

Në Budapest Franca dhe Portugalia kërkojnë vendin e tyre në 1/8 por me portugezët që rrezikonin më shumë (në kuotën e 3 pikëve) janë ata më kërkues për golin. Në minutën e 27 megjithatë duhet një dalje krejtësisht jashtë kohe e Lloris që grushton kokën e Danilos për ti dhënë mundësinë Cristiano Ronaldos të shënojë me penallti golin e avantazhit. CR7 tani është vetëm një gol larg rekordit të Ali Daei për golat më të shumtë të shënuar me kombëtaren.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu