• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit, si do të ndryshojnë temperaturat

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb, pjesa e parë e ditës do të mbizotërojnë nga kthjellimet në zonat bregdetare dhe të ulta, por vranësira kalimtare do të ketë zonat malore. Kushtet e motit të kthjellët me vranësira të lehta do të mbeten edhe gjatë natës.


Temperaturat e ajrit rriten sërish në vlerat minimale por edhe maksimale duke luhatur vlerat ditore nga 17°C mëngjesi deri në 39°C mesdita. Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi deri mbi 40 km/h, nga drejtimi Jugperëndimor ndërsa në det të hapur krijohet dallgëzim 3-4 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu