• |
ide | kryesore

Tragjike, një 7-vjeçar mbytet në lum në Berat

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat ku një 7 vjeçar, është mbytur në ujërat e  lumit këtë të enjte.


Ngjarja ka ndodhur në fshatin Moravë, në lumin Osum, shtetasi N. P., 7 vjeç, është mbytur gjatë kohës që ka qenë duke u larë në këtë lumë.


Ndërkohë trupi i pajetë i të miturit është gjetur nga policia dhe banorët.

“Në fshatin Moravë, në lumin Osum, shtetasi N. P., 7 vjeç, është mbytur gjatë kohës që ka qenë duke u larë në këtë lumë.

Punonjësit e Policisë, bashkë me banorët e fshatit, pasi kontrolluan në lumë, gjetën dhe nxorën trupin e pajetë”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu