• |
ide | kryesore

Zbulohet foto e çiftit të plagosur dje në Kamëz

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Burrë e grua janë plagosur me armë zjarri nga një person i pa identifikuar në Kamëz. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kosova” ndërsa janë ende të paqarta arsyet e plagosjes.


Të plagosurit janë Preng Paluca rreth të 50-ave dhe gruaja e tij, Antoneta Paluca, rreth 41 vjeçe, të cilët aktualisht ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu