• |
ide | kryesore

Kendall Jenner mbështet publikisht partnerin e saj (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Kendall Jenner ka mbështetur së fundmi publikisht partnerin e saj ,Devin Booker.


Përmes rrjetit të tij social, Instagram, basketbollisti ka publikuar një fotografi të Kendall, teksa mban në qafën e saj medaljen e artë që ai fitoi i lojëtar i ekipit të basketbollit për meshkuj në SHBA në Lojërat Olimpike 2020 në Tokio.Kjo nuk është hera e parë që modelja feston fitoren e partnerit të saj. Pasi ekipi amerikan fitoi ndeshjen e fundit kundër Francës në Tokio,Jenner uroi  Devin publikisht në Instagram duke treguar mbështetjen e saj.Dyshja filloi romancën e dashurisë në korrik të vitit të kaluar dhe në ditën e të dashuruarve ata konfirmuan publikisht lidhjen me një foto. 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *