• |
ide | kryesore

Kanye West i jep fund lidhjes me modelen e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi , reperi  Kanye West dhe modelja Irina Shayk i  kanë dhënë fund lidhjes romancës së tyre.


Disa burime kanë treguar  për mediat e huaja  se dyshja nuk janë më bashkë dhe  nuk kanë  patur dicka serioze.Sipas tyre, Kanye është i fokusuar në karrierën dhe familjen e tij . Mirëpo, reperi është fotografuar para pak ditësh nën shoqërinë e Kim teksa po drekonin në restorantin e preferuar të saj. Kjo ka bërë që fansat të dyshojnë se arsyeja e ndarjes me Shayk ka qenë Kardashian.


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *