• |
ide | kryesore

Anëtarja e “Little Mix”, nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e grupit Little Mix, Perrie Edwards është bërë nënë për herë të parë.

Lajmi u bë i ditur për fansat nga  vetë Perrie e cila përmes rrjetit të saj social postoi foton e bebes së porsalindur. “Mirë se erdhe në këtë botë zemër”, shkruajti këngëtarja në postim. Kyështë fëmija i parë i këngëtares dhe partnerit të  saj, futbollistit Alex Oxlade Chamberlain. Më përpara Edwards ka qenë e fejuar me këngëtarin Zayn Malik.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu