• |
ide | kryesore

E rëndë në Has, i riu merr sëpatën dhe kërcënon prindërit

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 27-vjeçar është vënë nën prangat e policisë në Has. Sipas njoftimit të bërë nga policia dyshohet se i riu me inicialet S.H., ka kanosur me sëpatë prindërit e tij.  Ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën e tyre, në Krumë të Hasit.


“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Has kanë arrestuar në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin S. H., 27 vjeç, banues në Krumë, pasi dyshohet se ka kanosur me sëpatë prindërit e tij, në banesë”, thuhet në njoftimin e policisë.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprime të mëtejshme.


3 Comments

 1. Dangerous Personalities: An FBI Profiler Shows You How to Identify and Protect Yourself from Harmful People
  by Joe Navarro
  lexoni dhe njihni monstrat para se te jete teper vone

 2. Dangerous Personalities: An FBI Profiler Shows You How to Identify and Protect Yourself from Harmful People
  by Joe Navarro
  lexoni dhe njihni monstrat para se te jete teper vone
  pak kohe dhe behet teper vone

 3. Dangerous Personalities: An FBI Profiler Shows You How to Identify and Protect Yourself from Harmful People
  by Joe Navarro
  lexoni dhe njihni monstrat para se te jete teper vone
  pak kohe dhe behet teper vone
  mesoni veten tuj njerz

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.