• |
ide | kryesore

Arrestohet një fans i cmendur i Ariana Grande

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se një fans i Ariana Grande-s është arrestuar jashtë shtëpisë së saj në Hollywood Hills.


Sipas “TMZ”, fansi  i quajtur Aaron Brown mbërriti në shtëpinë e këngëtares rreth orës 2 të mëngjesit ditën e premte  dhe kërkoi të shihte Ariana-n.Kur sigurimi e largoi atë, ai nxorri një thikë dhe u përpoq të godiste. Ende nuk dihet nëse në atë moment Grande ndodhej në rezidencën e saj, por disa burime kanë treguar se ajo  ka siguruar urdhër ndalimi të përkohshëm kundër Brown.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu