• |
ide | kryesore

Këngëtari i njohur, në një lidhje të re dashurie

-Instant, Paparazzi, Slider

Marc Anthony është shfaqur së fundmi në publik me të dashurën e tij të re, Madu Nicola në çmimet e Muzikës Latine Billboard 2021.


Dyshja pozoi për fotografët në Qendrën Watsco në Florida.Anthony ishte nominuar për këngën më të mirë  dhe artistin më të mirë të vitit, por humbi në të dyja rastet ndaj këngëtarit Prince Royce.Mark u divorcua së fundmi nga modelja Shannon De Lima në 2017 pas dy vitesh martesë.Ai ka qenë i martuar për shtatë vjet dhe  me Jennifer Lopez deri në 2014 dhe së bashku kanë dy binjakët 13-vjecarë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu