• |
ide | kryesore

Zbulohet e vërteta e rikthimit të Kim me Kanye West

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim dhe Kanye janë përfolur së fundmi në media për një rikthim mes tyre.


Dyshja është fotografuar nga paparacët duke kaluar kohë së bashku dhe të afërt me njëri tjetrin . Mirëpo, disa burime kanë treguar për mediat se ata po mbajnë vetëm një marrëdhënie të bazuar në punë.Sipas tyre, Kanye është ende duke “stiluar” gruan e tij të ndarë dhe po bashkëprindërojnë katër fëmijët e tyre, Gjithashtu edhenjë burim tjetër i brendshëm hodhi poshtë aludimet për një romancë dashurie. “Ata kanë më shumë një miqësi dhe marrëdhënie pune si shumë prindër të tjerë. Ata nuk janë kthyer së bashku”, u shpreh burimi për ‘Us Weekly’. Kardashian dhe West u ndanë në fillim të këtij viti pas 7 vjet lidhje.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu