• |
ide | kryesore

Martin Garrix në vendin e dytë si DJ më i mirë në botë

-Instant, Paparazzi, Slider

 Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Martin Garrix ka zënë vendin e dytë në listën e 100 DJ-ve më të mirë në botë.


Sipas një sondazhi të bërë nga revista britanike, ‘DJ Mag’, Martin është i pozicionuar në vendin e dytë  ndërkohë që në vendin e parë ndodhet David Guetta. Përmes rrjetit social,Instagram, Martin është shprehur i lumtur por ka bërë një kritikë për revistën“Ju lutem, nëse më shpallni si DJ-në e dytë më të mirë në botë, shqiptoni emrin tim saktë. Faleminderit të gjithë fansave që votuan dhe më mbështesin”, ka shkruar ai pasi organizata kishte shkruar gabim mbiemrin e tij. Garrix  është i njohur për hitet si: “Animals”, “Scared to be lonely”, “Diamonds”, “There for you”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu