• |
ide | kryesore

(Fotolajm) E diela, ditë e keqe për këtë patrullë policie në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë policie është aksidentuar mëngjesin e sotëm në kryeqytet.


Ngjarja ka ndodhur pranë Maternitetit të Ri.


Prezenca e lagështirës në rrugë dhe shpejtësia e automjetit të policisë.

Nga aksidenti janë shkaktuar vetëm dëme materiale dhe efektivët në makinë nuk kanë pësuar lëndime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu