• |
ide | kryesore

Pamje të rënda/ Një burrë rreh brutalisht një grua në një supermarket në Kosovë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një market në Prishtinë. Një burrë ka rrahur një grua tjetër.


E gjithë ngjarja ka ndodhur në sytë e familjarëve të burrit, i cili godet një grua të pambrojtur.Video është shpërndarë nga portali “Sinjali”. Nuk dihet ende gjë për identitetin e viktimës apo të agresorit.

Videon mund ta shikoni më poshtë:10 Comments

 1. Hallall te qoft, trim i pa par qenke, si mor idjot je me grua e dy femi e godet nje grua te pa mbrojtur.ty gjynah met denu me burgim .plumin ne ball e ke hallall.

 2. Njerez te kompleksuar. Nese atje ka shtet ligjor ai tipi qe ben te fortin me grate qendron pas hekurave te pakten 3 vite me ulje denimi.

 3. Ça gruaje e pambrojtur more, ajo sillet sikur është gangstere. Grua i thoni ju atij tipit me pantallona xhins e bishtalec, që ja kthen si me fjalë dhe me veprime çdo gjë që bën ai tipi. Një femër normale do evitonte përshkallëzimin kurse ajo inpërgjigjet me inat çdo fjale e veprimi.

  1. O idiot komentzesi Flamur muti të kishte qenë motra apo bashkëshortja jote ndryshevdo komentoje po ndoshta edhe ti je nji kalibër si ky derrr që duhet zbutur pak

   1. O pallë t, motra a gruaja ime nuk janë halabakë si puna jote e familjes tënde, nuk bëjnë llafe e as të fortën me tipa nëpër supermarkete. Shumë nga ata që janë të indinjuar për rrahjen e kësaj burrneshës këtu e kanë se e rrahu burri I huaj se ata vetë i rrahin gratë e tyre sa herë të duan.

 4. E qarte eshte qe ajo e ka blloku rrugen dhe ai ja kerkon ne menyre normale ta hapi. Situata eshte dukshem e provokuar nga femra gjithsesi nervat duhet te mbahen ne kontroll pavaresisht ca te del perballe sidomos me kete lloj kategorie.

 5. O pallë t, motra a gruaja ime nuk janë halabakë si puna jote e familjes tënde, nuk bëjnë llafe e as të fortën me tipa nëpër supermarkete. Shumë nga ata që janë të indinjuar për rrahjen e kësaj burrneshës këtu e kanë se e rrahu burri I huaj se ata vetë i rrahin gratë e tyre sa herë të duan.

 6. Po u solle si burre, si burre do ta marresh pergjigjen. Nuk kane faj te shkretat ja ka bere trurin pordhe Feminizmi
  toksik, edhe ne rruge eshte i njejti problem gra dhe vajza qe ecin sikur po bejne sfilate dhe nuk e hapin rrugen fare.

 7. Ajo gruaja sillet ne menyren me te keqe te mundshme, por ai burri qe e qellon me grushta, duhet futur ne burg!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *