• |
ide | kryesore

Shpallet në kërkim 21-vjeçari, nën kërcënimin e thikës vodhi një celular në një dyqan në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 21-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Vlorës, pasi ka vjedhur nën kërcënimin e thikës një aparat celular në dyqanin e shtetasit F. D.


“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë shpallën në kërkim shtetasin K. Q., 21 vjeç, banues në Delvinë, për veprën penale “Vjedhja me dhunë”, pasi mbrëmjen e djeshme, në lagjen nr.2, Sarandë, ka vjedhur me dhunë dhe nën kërcënimin e armës së ftohtë (thikë), një aparat celular, në dyqanin e shtetasit F. D. Punohet për kapjen e tij”, njofton policia.


Policia po punon për kapjen e 21-vjeçarit. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.