• |
ide | kryesore

Snoop Dog dhe Eminem lënë pas dramat e tyre, paqe mes dy artistëve

-Instant, Arkiva, Paparazzi, Slider

Dy reperët, të cilët kishin vite që grindeshin, e kanë lënë mënjanë dramën e tyre. Të paktë kështu ka treguar Snoop në “The Breakfast Club”. Snoop më parë kishte lënë Slim Shady jashtë listës së tij të 10 reperëve më të mirë të të gjitha kohërave.


“Njeriu që e dua Eminem. Dhe gjëja është se ne e duam aq shumë hip hopin, ne konkurrojmë. Ne luftojmë me reperët, kështu që supozohej se kjo do të shkaktonte atë tek ai,” tha Snoop.
Ai vazhdoi: “Ne vëllezërit dhe ne familja, kështu që mësojmë ta vlerësojmë njëri-tjetrin për atë që bëjmë dhe zbresim dhe patëm një bisedë të gjatë për respektin që kemi për njëri-tjetrin dhe mënyrën se si duhet të flasim në publik. për njëri-tjetrin.”
Snoop madje pranoi se kishte gabuar për diss-in e tij.
” I kërkova falje dhe e njoftova dhe thjesht po përmirësohem. Unë bëj gabime,” tha ai. “Unë nuk jam perfekt, unë jam Snoop Dogg.”
Të dy do të ribashkohen në Super Bowl Halftime Show 2022, së bashku me Dr. Dre, Mary J. Blige dhe Kendrick Lamar.


“Dr. Dre është një nga bashkëpunëtorët e mi më të ngushtë. Kur e kuptova se ai mori telefonatën, kuptova se do ta merrja telefonatën së shpejti,” tha ai. “Por të shtosh Eminem, Kendrick dhe Mary J. Blige është e veçantë. Këta janë super miqtë e tij për t’u treguar njerëzve pse është ai që është.”

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu