• |
ide | kryesore

Pasi deklaroi se do të tërhiqej nga aktrimi, Ryan Reynolds merr vendimin e papritur

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktori Ryan Reynolds do të marrë pjesë në një projekt të ri filmik.


Ryan do të ketë një rol kryesor në ‘Imaginary Friends’, një komedi e shkruar dhe drejtuar nga aktori John Krasinski. Xhirimet e filmit do të nisin verën e ardhshme dhe është planifikuar të shfaqet në Ditën e Falenderimeve 2023.Kujtojmë se më 17 tetor, aktori deklaroi  se do të tërhiqet nga aktrimi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu