• |
ide | kryesore

Adele flet për divorcin: U ndjeva e shkatërruar

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Adele ka pozuar së fundmi  për kopertinën e revistës “Rolling Stone”.


Në një intervistë për revistën , Adele rrëfeu se kuptoi se kishte ndryshuar shumë gjatë martesës dhe kjo gjë nuk i pëlqeu.Unë nuk e njihja vërtet veten”. Mendova se e njihja. Nuk e di nëse ishte për shkak të kthimit tim të Saturnit apo nëse isha me të vërtetë mirë dhe  po shkoja në të tridhjetat e mia, por thjesht nuk më pëlqeu ajo që isha. Unë vërtet nuk e njihja veten. Mendova se e njihja. Por thjesht nuk më pëlqeu ajo që isha”, u shpreh këngëtarja. Gjithashtu ajo pranoi se ishte e trishtuar nga divorci dhe ndihej e turpëruar që martesa e saj nuk fuksionoi.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.