• |
ide | kryesore

Billie Eilish, prezantuese në ‘Saturday Night Live”

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi këngëtarja e njohur Billie Eilish ka ndarë me ndjekësit një lajm të gëzueshëm.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Billie ka zbuluar se do të drejtojë për herë të parë një episod të ‘Saturday Night Live’. “Unë do të prezantoj dhe do të performoj në ‘Saturday Night Live’! Jam shumë e lumtur dhe mund të bërtas! @nbcsnl më 11 dhjetor! Shihemi atëherë!”, shkruajti këngëtarja në postim. Gjithashtu ajo ka zbuluar se projekti i ri i ‘Pixar’ , “Turning Red” përmban edhe disa këngë të reja ngaBillie dhe nga vëllai i saj Finneas.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *