• |
ide | kryesore

Meta: Më përgjojnë telefonin shërbimet e brendshme dhe të huaja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme duke thënë se ai përgjohet nga Shërbimet Sekrete të brendshëm dhe të huaja.


“Isha në avion dhe telefonova Ruçin, për anulimin e zgjedhjeve lokale të 30 qershorit 2019. S’kisha kohë për takim të gjerë shumë palësh dhe mendova të flas vetë me Ruçin. Ai ishte duke shkuar në Tepelenë apo në Sarandë, nuk më kujtohet.


Sigurisht s’ja thash të gjitha se telefonat tanë përgjohen. Nga të gjithë përgjohen, të brendshëm dhe të huaj. Por unë se kam problemin me këtë. Jam krenar se s’kam gjë për të fshehur” – deklaroi Meta mes të tjerash.


6 Comments

  1. Kur pergjohen telefonat e presidentit imagjino cbehet me te tjeret. Patronazhist ne xhep edhe krevat ne keq se ne kohen e xhaxhit. Ky vend ka marr fund.

  2. “Berisha as mendimtar nuk është, as lexues nuk është. Të tëra këto kanë qenë alibi. Berisha është një njeri bosh, me boshllëkun e tij ka ardhur deri më sot. Tani ndodhet para vdekjes së tij (jo fizike). Do të shohim se çfarë do të ndodhë me të. Ne po shikojmë si po “dekompozohet” ky njeri, që edhe pse ka qenë në krye të shtetit, një ditë bëhet një monstër që nuk mund ta shohësh me sy. Është krejt i përhumbur. Flet në mënyrë të pandërgjegjshme”.

    1. Sufllaqet në ekstaze dëshpëruese erdhën për herën e 3 në pushtet dhe akoma racioni 1 sufllaqe ju ngeli.dhe Fugshpumi që ti karikoje Dylberët tastieriste I thotë që fajin e ka Saliu???

  3. “Mos shpreso të jesh në shtegun e drejtë, në qoftëse je duke ecur me njeriun e gabuar”.

    Doktorit i është vendosur tashmë një X mbi portret. Një X që e ngarkon atë me një përgjegjësi shumë të rëndë historike për rolin e luajtur në fatet e Shqipërisë. Ne, që kemi qenë dëshmitarë të përditshëm të krimeve të tij, e kemi bërë shpesh pyetjen se çfarë përfaqëson personaliteti psikologjik i këtij njeriu?

    “Jam Sali Berisha unë, o budallenj”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.