• |
ide | kryesore

Familjarët dyshojnë se në vrasjen e 8-vjeçarit është përfshirë një grua, Çalamani e mohon

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e 8-vjeçarit Mateo në Fier, nga fqinji i tij, Klodian Çalamani.


Në emisionin “Zemër të Hapur”, u konfirmua se nëna e djalit dhe dy të afërme të familjes, kanë dëshmuar ditën e djeshme në polici, se kanë dyshime për përfshirjen e një gruaje në ngjarjen e rëndë.


Lexo më tej: Thrilleri i vrasjes së 8-vjeçarit/ Familjarët denoncojnë në polici një grua të moshuar me deklarata të njëjta si vrasësi 

Sipas të dhënave të siguruara, një gjë të tillë e ka mohuar vetë Çalamani, i cili ka pranuar me gjakftohtësi se e ka kryer ai krimin dhe se mban përgjegjësi të plotë mbi këtë gjë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.