• |
ide | kryesore

VIDEO/ Fifit i bie të fikët në transmetim direkt

-Instant, Arkiva, F1, Paparazzi, Syri i Lapsit

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe edhe si Fifi ka humbur ndjenjat dhe ka rënë në tokë në mes të shtëpisë së “Big Brother VIP” në momentin që ishte në lidhje të drejtpërdrejtë me spektaklin e moderuar nga Arbana Osmani.


“Dua të lë shtëpinë në këto momente, Arbana dua të lë shtëpinë në këto momente, Arbana dua të lë shtëpinë,“– tha Fifi disa herë rresht dhe më pas ra në tokë.Të gjithë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri u mblodhën rreth saj dhe nisën t’i hidhnin ujë.

“Uje, ujë, ujë,”– u dëgjuan të thonin ata.5 Comments

  1. Pse e keni prere pjesen kur ajo baxhella Balina i thote fjalet me te poshtra qe e cuan deri ne ate pike Fifin?

  2. Formatit kesaj here do i shkonte jo thjesht Vip, por Vip Esterikja. Pretendetet me te forta per kete nominim te ri jane Fifi, Semi, Arjola, Beniada etj. Shenjat, klinike jane te qarta. Shperthimet dhe simptomat e esterizmit zakonisht theksohen nga mungesa e te berit seks.

  3. Nëse e ngadalësoni foton, shihet se Fifit as syt nuk iu mbyllën kur u rrëzua. Mbeti pa koment, dhe vendosi t’i bie të fikët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *