• |
ide | kryesore

Berisha për Zërin e Amerikës: “Unë do marr PD-në, nuk bëj parti tjetër”

-Instant, Të fundit

Sali Berisha hodhi poshtë të gjitha zërat se nëse del fitimtar nga kuvendi i 11 dhjetorit ai mund të krijojë një parti të re. “kurrë jo” u përgjigj Berisha për këtë hipotezë. Ai përsëriti edhe njëherë tezën e njohur të rithemelimit të kësaj parti nëse ka shumicën e delegatëve në kuvend.


Berisha gjatë intervistës shpjegoi rrethanat si u nda me Lulzim Bashën dhe përsëriti tezën e ndëshkimit të tij pa prova si pasojë e lobimit të Edi Ramës dhe Xhorxh Sorosit. 


Ajo që bëri përshtypje në këtë intervistë qe se Zëri i Amerikës që është një radio e financuar nga shteti amerikan i lë hapsirë një personi të shpallur non grata nga sekretari i shtetit Blinken.

©Lapsi.al

9 Comments

 1. E kujt i rr… se don me marr PD , o “NON GRATA”, po ik ore pirdhuuuu me gjith PD , LSI=LESHELI , presidentin ne detyre Ilir M , Lylzim B te PD dhe tutti e m…i te SHQUP dhe te “Thesarit te Qafe Krrabes”

 2. Si nuk ka turp ky kriminel. Nje hajn nje shkatrrues i Shqipersise pas viteve ’90 . Nuk i kuptoj ata debila qe shkojn pas keti horri keti krimineli qe i beri miliardera dy femijet e ti . I lutem Zotit ta shkatrroj kete familje dhe te gjithe atyre qe e shkatrruan Shqiperine

 3. PeDja eshte nje bande e shkaterruar tanime Le ta marri maloku prap dhe do shofim gallate me keta neanderthale shpellash

  1. Neandertalët e shpellave dilnin lakuriq pasi ishin gjysëm kafshë.
   Ke parë ti ndonjë politikan të djathtë apo edhe të majtë qoftë që të dalë lakuriq në publik veç Ramës ?

  2. Nga shkrimi qe Ben kuptohesh qe je Brum I p.k sh bastard I dal nga shume sperma sekretaresh te p.k.sh njell urrejtje ne
   kombesin je antipatriot uroj qe ti qine tere rracen tende te gjith malsoret dhe jugoret edhe muxhahedinet dha talebanet qe ka sjellur edi rama ne shqiperi te fala gruas tende

 4. Nga shkrimi qe Ben kuptohesh qe je Brum I p.k sh bastard I dal nga shume sperma sekretaresh te p.k.sh njell urrejtje ne
  kombesin je antipatriot uroj qe ti qine tere rracen tende te gjith malsoret dhe jugoret edhe muxhahedinet dha talebanet qe ka sjellur edi rama ne shqiperi te fala gruas tende

 5. Nga shkrimi qe Ben kuptohesh qe je Brum I p.k sh bastard I dal nga shume sperma sekretaresh te p.k.sh njell urrejtje ne
  kombesin je antipatriot uroj qe ti qine tere rracen tende te gjith malsoret dhe jugoret edhe muxhahedinet dha talebanet qe ka sjellur edi rama ne shqiperi te fala gruas tende

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu