• |
ide | kryesore

Kim Kardashian dhe vajza e saj, tashmë pjesë e TikTok-ut

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian dhe vajza e saj tetë vjeçare North West hapën së fundmi një llogari të përbashkët në TikTok.


Dyshja duke postoi 14 video  në ‘Ditën e Falënderimeve’ duke ndarë me ndjekësit  pamjet nga ‘dita e tyre spa’, ku u shfaqën duke përdorur Kylie Cosmetics dhe duke interpretuar këngën ‘Need To Know të Doja Cat. Më pas publikuan klipe të dekorit të tyre për festën që përfshinte kunguj, gjethe të vjeshtës dhe tullumbace.Llogaria e tyre, KimAndNorth, ka 45,600 ndjekës dhe tashmë ka fituar 132,400 pëlqime në videot e tyre.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu