• |
ide | kryesore

Bebe Rexha: Nuk kam nevojë për çmime, njerëzit e dëgjojnë muzikën time

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ka folur së fundmi për jetën e saj profesionale.


Në një intervistë për “TMZ”, Bebe tregoi se arsyeja pse ajo nuk ka fituar një cmim ndodh për tre arsye, politika, paraja dhe marka.Megjithatë, ajo deklaroi se nuk i nevojiten trofetë për të bërë që njerëzit të duan muzikën e saj.“Mendoj se ka të bëjë me politikë, paratë, të qenit brand…të gjitha këto. Nuk e di, krejt çfarë di është se unë do të vazhdoj të kompozoj dhe shkruaj më të mirën që mundem.” Në djall trofetë”.Gjithçka që di është se do të shkruaj këngën më të mirë që mundem dhe do të bëj ç’është e mundur për t’u kujdesur për nënën time, babanë dhe familjen time”, u shpreh këngëtarja.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu