• |
ide | kryesore

Foto/ Festimi legjendar i dhëndrit të Berishës pas referendumit te selia e PD

-Instant, Syri i Lapsit

Bashke me Berishen ne seline e PD pas rezultateve te referendumit kane festuar edhe familjaret e tij. Me i zellshmi eshte treguar A Malltezi qe ka hipur mbi nje makine ne oborrin e PD. Sinjifikativ eshte fakti se festa e dhendrit te Berishes eshte zhvilluar mbi kofanon e vetures se Lulzim Bashes.©Lapsi.al

10 Comments

  1. Bej qejf dhe pak bej, se jeni bere dhe “bllokun e ri” aty te shtepia vjehrrit. Keni zaptuar blere marre me force dhe dhune gjithe vilat dhe zonen aty

 1. Bashkëshorti i Argita Berishës, Jamarbër Malltezi, nuk është përmbajtur kur në selinë e PD-së ka mbërritur vjehrri i tij Sali Berisha.

  Ai ka hipur mbi makinën e Lulzim Bashës duke thirrur “O Sali, o hero, gjthë Shqipëria ty të do”.Si Lenini ne Kohe te vet

  1. Cfare ta quash kete fare burri, a mund te jete kaubojsi me kete fytyre, a te frymezon per revolucion kjo grua, ky xhest e dhjeu berishizmin.

  1. Shiko mos te ka bere ndonje gje ty se luli eshte homo ka kohe kjo gje,pyete Gazmeta Bardhin ?Pyete Ervin Babalen Salianji ?!Keshtu qe mbaje veten pleh kur shan apo fyen njerz se nuk eshte mbi vajzen tende,mbase do deshiroje,por mbi makinen e delfinit te Edvin Rames ?!

 2. SKAM MBET GJE TJETER VETEM TE HIPTE NE MAKIN LIRIA ARGITA XENI SALA PASI PD KONSIDEROHET LARTI FAMJARE KU KTA SKAN PUNUAR ASNJE DITE PPR CUDITERISHT MILJONERE E.PRONA PAFUND

 3. Paska leshuar qente erion velia ketu ?!
  Mbase pas takimit dy ore te Hotel Prestigje ku ishte per qoke,me ballen dhe Pengun Brava ?!
  Ju ka vrare fort nje kalamanllik i ketij lloj burri ?!
  Merruni me krimin,kriminelin Rama dhe Pengun e tij qe nuk i hap rruge Opozitarizmit ne kete Vend !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu