• |
ide | kryesore

Jennifer Lopez reagon pas komentit të Ben Affleck për ish bashkëshorten e tij

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez ka reaguar së fundmi ndaj komentit të Ben Affleck në lidhje me ish-gruan e tij, Jennifer Garner.


Gjatë një interviste të fundit me Howard Stern, këngëtarja hodhi poshtë aludimet se ishte prekur nga komenti i tij.“Kjo histori thjesht nuk është e vërtetë,Nuk është ashtu siç ndihem.Nuk mund të kisha më shumë respekt për Benin si baba, prind dhe person”, u shpreh Jennifer. Aktori  ka marrë kritika për pretendimin se ai ishte shtyrë për të pirë pasi ndihej i bllokuar në martesën e tij me Jennifer Garner.
1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *