• |
ide | kryesore

Në San Siro, edhe Cindy Marina: volejbollistja shqiptare bën gazetaren: “mezi prisja të kthehesha… në anë të fushës”

-Instant, Sport

Kampionia e volejbollit, studente modele në Universitetin e Kalifornisë Jugore, protagoniste aktive në rrjetet sociale. Miss Universe Shqipëria 2019, Cindy Marina, ka një jetë të ngarkuar, por kur televizioni i saj e dërgon në San Siro për Serie A italiane, ajo është e lumtur.


Fjalët e saj në Instagram janë të qarta: “Ishte një pauzë e gjatë dhe mezi prisja të kthehesha… në anë të fushës për super ndeshjen mes Milanit dhe Romës…”. Televizioni shqiptar që krenohet me ekskluzivitetin e të gjitha ndeshjeve të Serie A italiane e ka dërguar atë për sfidën e madhe, edhe pse në muajt e fundit, Cindy është njohur me Diletta Leotta në stadium, me rastin e derbit Milan-Inter.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu