• |
ide | kryesore

Aktorja e njohur konfirmon romancën me Kanye West

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Julie Fox ka folur së fundmi për marrëdhënien e saj me reperi Kanye West.

Në një intervistë për “Interview Magazine”, Julia konfirmoi romancën e saj me reperin .“E takova Ye (Kanye-n) në Miami natën e Vitit të Ri dhe ishte një kimi e menjëhershme. Energjia e tij është kaq tërheqëse! Ai më bëri mua dhe miqtë e mi të qeshnim e kërcenim gjithë natën. Ne vendosëm të mbanim këtë ‘vibe’ dhe të fluturonim përsëri në New York për të parë “Slave Play”.Avioni i Ye u ul në orën gjashtë dhe shfaqja ishte në shtatë dhe ai ishte atje në kohë! Isha e impresionuar.Pas shfaqjes zgjodhëm të darkonim në Carbone që është një nga restorantet e mi të preferuar.Në restorant, Ye organizoi një set të tërë fotografik për mua, ndërsa njerëzit darkonin. I gjithë restoranti e pëlqeu idenë dhe na brohoriti teksa po ndodhte.Pas darkës, Ye kishte një surprizë për mua. Jam ende në shok. Ai kishte mbushur një suitë të tërë hoteli plot me rroba! Ishte ëndrra e çdo vajze e realizuar! Ndihej si një moment i vërtetë Hirusheje. Gjithçka me ne ka qenë kaq natyrale. Nuk e di se si do të shkojnë gjërat, por nëse ky është ndonjë tregues i së ardhmes, po më pëlqen si po shkon ky ‘udhëtim’!”, u shpreh aktorja. Gjithashtu, ajo hodhi poshtë aludimet se West e ka paguar që të bëjë xheloze Kim Kardashian.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu