• |
ide | kryesore

Djali i këngëtares së njohur i jep fund jetës

-Instant, Paparazzi, Slider

Djali i këngëtares së njohur irlandeze Sinead O’Connor ka ndërruar jetë.

Përmes një deklarate , këngëtarja zbuloi se djali i saj kishte kryer vetëvrasje dhe tregoi se do të padisë spitalin që la të dilte jashtë djalin i cili kishte tentuar edhe më parë t’i jepte fund jetës.“Si mundet që një 17-vjeçar i trazuar dhe në mbikqyrjeje vetëvrasjeje të humbas nga spitali “Tallaght Hospital”???Spitali refuzon të mbajë përgjegjësi për detyrën e tyre. Vjen padia”, u shpreh Sinead.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu