• |
ide | kryesore

Lirohet administratori i kompanisë ku u kapën 143 kg kokainë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lirohet nga burgu Erjon Peti, i arrestuar në prill për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike.

Ai u arrestua bashkë me Klajdi Xibrakun.


Në kontejnerin e kompanisë u sekuestruan 134 kg kokainë të paketuara dhe të stampuara me profilin e Pablo Eskobarit.

Ka qenë gjygntarja e apelit Durrës Anita Mici e cila ka pranuar kërkesën e avokates së Petit, duke e lenë pa asnjë masë shtërnguese.

Ndërkohë të njëjtën rrugë ligjore pritet të ndjekë edhe Klajdi Xibraku.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.