• |
ide | kryesore

Operacioni “Laboratori”, shkon në 4 numri i të arrestuarve në Lushnjë

-Instant, Lajme, Të fundit

Numri i të arrestuarve në kuadër të operacionit “Laboratori ka shkuar në katër. Uniformat blu kanë arrestuar Shtetasin Klevis (Klajdi) Kasa e shpallur në kërkim pasi Gjykata e Lushnjës ka vendosur për këtë shtetas masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Kultivimi i bimëve narkotike” dhe “Vjedhja e energjisë elektrike” të kryera në bashkëpunim.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu