• |
ide | kryesore

Përfshihet nga zjarri një magazinë në aksin Vorë – Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Rreth orës 22:45, në rrugën dytësore Vorë-Tiranë, ka rënë zjarr në një magazinë me lëndë drusore dhe ambalazhe, të një fabrike me pije alkoolike.

Policia thotë se deri tani ka vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.


Është e ende e paqartë arsyeja e rënies së zjarrit. Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit. 

/Lajm në përditësim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu