• |
ide | kryesore

“Pse më shikon”, ngjarje e rëndë në Kretë, i riu i nxjerr syrin 47-vjeçarit

-Instant, Arkiva, Lajme

“Ndjeva një gisht në syrin tim. Syri im u bë copë.”

Kjo është dëshmia e një 47-vjeçari në Chania të Kretës që humbi syrin dhe mori dëmtime në kokë pas një sulmi pasi autori 24-vjeçar i tha “Pse më shikon?” 


Mediet greke shkruajnë se pas 3 sulmeve të përsëritura, 24-vjeçari arriti që t’i shkulte syrin.

Viktima i cili humbi shikimin nga syri i djathtë ka ngritur padi ndaj tij dhe çështja është vënë para drejtësisë, shkruan Protothema.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.