• |
ide | kryesore

Sërish akuza tradhëtie për partnerin e Rihanna

-Instant, Paparazzi, Slider

Një grua britanike, nënë e tre fëmijëve ka pohuar se i fejuari i Rihanna-s, A$AP Rocky, i ka “dërguar mesazhe fshehurazi” për muaj të tërë, vetëm disa javë pasi ai mohoi thashethemet se ai e kishte tradhtuar këngëtaren me stilisten e këpucëve Amina Muaddi.

“The Sun” ka pohuar se një grua e quajtur Jilly O’Donnell, 45 vjeç, është kontaktuar nga dikush që duket të jetë reperi në Instagram, ku ai e bombardoi me mesazhe flirtuese.


Sipas Jilly, komunikimi i supozuar mes saj dhe Rocky filloi në dhjetor 2021 dhe zgjati deri në fillimin e muajit të kaluar. U supozua gjithashtu se ai i ofroi një herë të fluturonte në Ukrainë për ta takuar atë muaj para pushtimit rus në shkurt.

Duke iu përgjigjur mesazhit, Jilly këmbënguli se kufizimet e udhëtimit e penguan atë të fluturonte pasi vendi vazhdonte të ndjente pasojat e pandemisë së koronavirusit.

Duke folur për median, Jilly pretendoi se Rocky e kontaktoi në aplikacionin e mediave sociale në dhjetor, por ajo fillimisht nuk e kishte idenë se kush ishte ai.

Rihanna, aktualisht është shtatzënë me fëmijën e saj të parë. Në dhjetor 2021, këngëtarja besohej se ishte të paktën katër muajshe shtatzënë. Jilly arriti në përfundimin se asgjë nuk ndodhi dhe e gjitha ishte një bisedë, duke shtuar se shpreson që Rocky dhe Rihanna të jenë shumë të lumtur së bashku.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.