• |
ide | kryesore

Greqi/ Pakistanezi përdhunon 34-vjeçaren shqiptare

Arkiva

Një 34-vjeçare nga Shqipëria është përdhunuar nga pakistanez në Greqi. Mediat në vend raportojnë ngjarja ka ndodhur në Selanik ndërsa denoncimin e ka bërë vetë gruaja mëngjesin e djeshëm.


Nga sa ka treguar vetë gruaja, me 32-vjeçarin nga Pakistani ishte takuar një muaj më parë. Sipas saj, ai e kishte çuar në një zonë të veçuar në Dendropotamos, ku e ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale.  Në vendin e ngjarjes kanë qenë edhe tre burra të tjerë.


Gruaja ka njoftuar autoritetet policore dhe pas kontrolleve, 32-vjeçari është lokalizuar dhe arrestuar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.