• |
ide | kryesore

“Gjendja shëndetësore e tiranit, e rëndë”/ Biznesmeni rus i ashpër me Putin: Një i çmendur mund ta kthejë botën përmbys

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Të shumta kanë qenë reagimet lidhur me gjendjen shëndetësore të presidentit rus Vladimir Putin.


Së fundmi një reagim ka ardhur nga një biznesmen rus, që sipas The Sun është një nga oligarkët më të fuqishëm në Rusi, i cili është shprehur se Vladimir Putin është i sëmurë me kancer, ai gjithashtu akuzon Putin se po shkatërron ekonominë e Rusisë përmjet luftës së tij në Ukrainë.


Biznesmeni rus shprehet se Putin është në gjendje të rënduar, por nuk dihet saktësisht se nga çfarë lloj kanceri vuan.

“Putin e shkatërroi ekonominë e Rusisë ekonominë e Ukrainës dhe shumë ekonomi të tjera. Problemi qëndron në kokën e tij, një djalë i çmendur mund ta kthejë botën përmbys”, ka thënë me tej ai.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *