• |
ide | kryesore

Shkrumbohet një automjet i parkuar në Vlorë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një automjet është djegur tërësisht, teksa ishte i parkuar në Vlorë. Policia bën të ditur se ngjarja dyshohet të ketë ndodhur rreth orës 01:10, në lagjen “Astane”, fshati Kotë. Sipas policisë, makina tip “Mercedes-Benz” ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht. Mësohet se automjeti është në pronësi të shtetasit K. N., i cili ndodhej në garazh.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.