• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ekzekutimi në Sukth, momentet tragjike kur familjarët marrin lajmin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dalin detaje të reja nga ekzekutimi i 48-vjeçarit Arben Mërkuri (Ibrahimi) i cili u vra mbrëmjen e së mërkurës në qendër të Sukthit.

Burimet nga grupi hetimor i thanë lapsi.al se një person ende i paidentifikuar hapi zjarr me kallashnikov kur viktima ndodhej në dyqanin e tij.


Më pas ai është larguar në drejtim të Tiranës me një makinë Menz me targa që rezultojnë të vjedhura.

Viktima ishte baba i 2 fëmijëve, një djali dhe një vajzë. Djali i tij i mitur ka shkuar në vendin e ngjarjes menjëherë pas saj ku edhe ka marrë lajmin e rëndë.

Familja e tij jetonte në katin e dytë të ndërtesës ku gjendej dyqani. Forca të shumta të policisë kanë mësyrë në zonë duke ngritur postblloqe të shumta. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. Me siguri ju shton disa vizita në faqe ky lajm, po vlerë reale nuk ka asnjë pikë. Kot e ulni stekën me këto makabritete…

  2. Mori ate qe meritonte. Zoti vonon por nuk harron se sa vete ka vrare e masaktuar ky plehu.
    Familja e tij dhe shoqeria shqiptare ka shpetuar nga nje llum burre qe masakronte femra ne itali dhe vriste me lek ne sukth.
    Shpirti mut te hengert e te qifsha ropt ne varr o pidh motre. Ptuuuuuu kurve e vogel.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.