• |
ide | kryesore

Kim Kardashian reagon ndaj këngës së Kanye West: Budallallëqe

-Instant, Paparazzi, Slider

Në një pamje paraprake për episodin e javës së ardhshme të “The Kardashians” të Hulu, Kim Kardashian shihet duke u përgatitur për një këngë të re që do të publikohet nga ish-bashkëshorti i saj Kanye West.

“Kanye do të publikojë një këngë të re,” duket se lexon nga telefoni i saj ndërsa e rrethuar nga familja e saj. “Kim, pjesë e këngës.


Kur u pyet se çfarë do të thotë kjo nga Kendall Jenner, Kardashian përgjigjet: “Ai ndoshta po flet për mua dhe ndoshta po thotë budallallëqe”.

Ajo nuk specifikon se cila është një nga këngët e fundit të West – traileri përfundon përpara se të zbulohet ,por sipas “People” mund të jenë “My Life Was Never Eazy” ose “City of Gods”, të cilat u publikuan në janar dhe shkurt. përkatësisht.

Në “Eazy”, reperi përmendi të dashurin e saj , Pete Davidson, duke kërcënuar në tekstin e tij, “Zoti më shpëtoi nga ajo përplasje / vetëm që të  rrah Pete Davidson”.

“City of Gods”, i cili në fakt u publikua nga Fivio Foreign dhe shfaq West, përmendi Davidson edhe një herë, por gjithashtu iu referua martesës së tij të dështuar me themeluesen e Skims.

Pavarësisht sulmeve, Kim ka vazhduar të takohet me yllin e “Saturday Night Live”, ndërsa West është në një lidhje me modelen Chaney Jones./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.