• |
ide | kryesore

Bora dhe Donaldi sëbashku në jug të Shqipërisë?

Arkiva

Donald Veshaj dhe Bora Zemani ndoshta kanë filluar tw shijojnw pushimet krah njëri tjetrit por ne privatësi të plotë.

Aktori ka vizituar Vlorën dhe ka postuar disa video dhe foto në Instagram. Ndryshe nga herët e tjera, Donaldi nuk u shfaq pranë vëllait të tij Romeos gjatë udhëtimit të tij në Shqipëri.


Nga ana tjetër, Bora ka postuar disa foto nga jugu i vendit, ku ka veshur rroba banje. Ambjenti që përdornin për fotot ishte i njëjtë. Duke qenë se ajo nuk ka postuar asnjë detaj tjetër rreth fotove në Instagram, nuk dihet nëse ato janë realizuar sot apo është e lidhur me personin në to. Në fillim të këtij muaji, Donald dhe Bora u shfaqën së bashku në një sfilatë mode të organizuar nga Valrin Sahiti. Pas skandalit VIP të Big Brother, Donaldi dhe ish e dashura e tij, Beatrix Ramosaj janë ndarë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.