• |
ide | kryesore

VIDEO/ Aktorja e filmave me pullë të kuqe zhvishet për Salernitanën

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Salernitana shpëtoi në frymën e fundit nga rënia në Serie B. Aktorja italiane e filmave me “pullë të kuqe”, Priscilla Salerno e mbajti premtimin e saj.

Për kënaqësinë e tifozëve të Salernos, pornostarja festoi shpëtimin e skuadrës së saj me një striptizë vërtet të nxehtë.


“Hajde djema”, – bërtiti ajo në shesh duke hequr sytjenat dhe në euforinë e përgjithshme i tregoi “ballkonin” e saj gjithë Salernos.

“Nëse Salernitana shpëton, unë do heq rrobat për të festuar”, – kishte thënë më herët Priscilla.

Dhe kështu ndodhi… ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.