• |
ide | kryesore

Kendall Jenner, e mërzitur pasi videoja e saj u bë virale

-Instant, Paparazzi, Slider

Khloé Kardashian zbuloi se Kendall “nuk ishte e lumtur” për një video të saj  duke u përpjekur të presë një kastravec e cila u bë virale.


“Oh, Zoti im, ajo nuk është e lumtur për këtë,” tha bashkëthemeluesja e Good amerikan në podkastin “Not Skinny But Not Fat”. “Ndihem shumë keq.”


Kardashian vuri në dukje se Jennerka aq shumë gjëra të mira, saqë me siguri do të kishte një lloj të mete.

“Unë i them: “Kendall, Zoti është i drejtë. Ju jeni njeriu më i bukur në botë. Dhe nuk mund të presësh një kastravec, u shpreh Khloe “Bota është e mirë. Sepse ajo është si … si mund të jesh kaq e përsosur? Ajo ka këtë jetë të përsosur, këtë qen të përsosur, ajo është modele, ka këto gjëra të mahnitshme. Nuk mund të presësh një kastravec?”

Më pas Kardashian iu bashkua njerëzve të panumërt që janë tallur me teknikën e dyshimtë të prerjes së Jenner.

“Isha e hutuar pse u pozicionua në këtë mënyrë. Nuk e dimë”, tha ajo, duke shtuar, “Por unë e dua atë. Ajo është kaq perfekte.”

Ish-prezantuesja e “Revenge Body” deklaroi gjithashtu se do të ishte e lumtur t’i mësonte motrës së saj mënyrën e duhur për të prerë perimet.

“I thashë , të lutem, eja dhe qëndro me mua për një javë. tregoi ajo me shaka. “Por unë do t’i mësoj asaj se si të presë një kastravec.”

Modelja u kritikua në fillim të këtij muaji për faktin se ishte aq “e pasur” sa që nuk mundi as të priste një kastravec siç duhet në një episod të “The Kardashians” të Hulu.

“Unë definitivisht nuk jam një prerës i mirë. Unë nuk jam aspak profesioniste, “u shpreh ajo ndërsa preu perimet në mënyrë të rrezikshme afër gishtave të saj.

“Kendall Jenner dhe përpjekja për të prerë një kastravec është gjëja më tragjike që kam parë ndonjëherë”, shkroi një shikues në një postim në Twitter, i cili u shpërnda nga themeluesja e 818 Tequila.

Disa parodi janë shfaqur që atëherë në mediat sociale, ku njerëzit shihen duke bërë detyra të thjeshta duke përdorur të njëjtën punë të sikletshme që bëri Jenner për të prerë ushqimin e saj./Lapsi.al

https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/celebrities/18623965/kardashian-theory-kendall-jenner-staged-viral-cucumber-video/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.