• |
ide | kryesore

Kujtim nga Tirana/ Holandezi do të marrë me vete shenjat e shkopave të gomës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Natën e kaluar tifozët e Feyenoord dhe ato të Romës u përleshën me policinë. Pati nga ata që shpëtuan duke ia mbathur vrapit, pati nga ata që u arrestuan, të tjerë u deportuan. Ndërsa një tifoz që është rrahur ia ka hedhur paq me disa shkopa gome në shpinë. Shenjat i kanë mbetur edhe një ditë më pas dhe ai nuk ka ngurruar t’i shpërndajë në rrjetet sociale.

 


4 Comments

  1. Po pse ca duhet te bej policia, ti japi lule??
    Ctaksirat kane qytetaret e tiranes te durojne dhunen e ketyre alabakve??

    1. Keta nuk jane ultras jane ca plera qe demostrojne forcen rrugeve te Tiranes nuk ja u ka borxh as qytetaret as policia kjo eshte nje sjellje skandaloze nese keto gjera ndodhin ne vendin e tyre kalbesh burg ndersa ketu mbeten te habitur jo mo zoteri plere ti sot duhet te ishe ne burg dhe jo ne stadium plera

  2. Edhe aq pak e ka nëse ka bërë holiganin. Pyetja që lind natyrshëm është: Përse nuk ndodhet në paraburgim deri sa të mbarojë ndeshja?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.