• |
ide | kryesore

Amber Heard, së shpejti një libër për gjyqin me Johnny Depp

-Instant, Paparazzi, Slider

Amber Heard thuhet se është “në bisedime” për të shkruar një libër që tregon gjithçka për humbjen e saj në gjykatë kundër Johnny Depp.


Aktorjaështë “me të vërtetë e emocionuar” për punën e re , siç thanë burimet për revistën OK!


“Amber e konsideron karrierën e saj në Hollywood të përfunduar. Ajo tashmë është në bisedime dhe është e emocionuar për këtë. Në këtë pikë, ajo nuk ka asgjë për të humbur dhe dëshiron të tregojë gjithçka” u shprehën ata.

Mirëpo, avokati Dror Bikel i tha revistës se ajo mund të paditet nëse vendos të shkruajë dicka.

“Depp dhe avokatët e tij do të lexojnë dhe dëgjojnë gjithçka që thotë Heard,” tha Bikel. “Nëse ajo kalon kufirin, që ka të ngjarë, nuk ka dyshim që do të goditet me një tjetër padi për shpifje dhe do të përfundojë menjëherë në gjykatë”.

Aktori u shpërblye me 10.35 milionë dollarë dëmshpërblim pasi një juri deklaroi se Amber kishte shpifur në të gjitha akuzat pas një gjyqi gati shtatë-javor në Virxhinia. Ajohumbi çështjen e shpifjes, por iu dha 2 milionë dollarë në kundërpadinë e saj pasi juristët zbuluan se Depp shpifi gjithashtu përmes avokatit të tij./Lapsi.al

 

 

 

 


1 Comment

  1. Kjo do te jete medoemos ne dukje,si nuk u lodh,here me lot krokodili,here si e bukur,veç te jete neper ekrane dhe portale.
    Kohe te shpifura po jetojme,gjithçka per fame,e verteta ka humbur,dhe dele pa fund kudo neper bote qe ndjekin vipat.
    Ka njerez vertet te mençur qe ia vlen ti ndjekesh,jane pak por te vertete.
    Te tille si Krishnamurti,Confucius,Eckhart Tolle etj,nga te cilet meson si te jesh ai qe je,jo ai qe do te dukesh se je.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.