• |
ide | kryesore

Aksident në rrugën Tepelenë-Nivicë, pasagjeri dërgohet në spital

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Tepelenë-Nivicë. Mësohet se një 56-vjeçar që drejtonte një automjet tip “Benz” ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.


Për pasojë është dëmtuar pasagjeri që ndodhej në automjet, shtetasi A. V., 67 vjeç, banues në fshatin Dhëmblan, Tepelenë, i cili po merr ndihmën mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.